[]

Mouse (bazen klavye) neden lag yapar?

Windows 10, sistem gıcır. Tüm sürücüler güncel, youtube'daki 100% fix leri de denedim, güç ayarlarini vs yaptım.

Fakat bu mouse neden takılır anlamadım. Piller de sıfır ve 3 farklı markanın mouse ' unu denedim, mouse pad de degistirdim, sanırsın arkada render yapiyorcssina takılıyor mouse.

Klavye ile yağ gibi sistem. Lakin mouse az biraz kendine geldi mi bu klavye sapıtabiliyor.

Akla ilk gelebilecek

 
1. interference: oyuncular neden kablolu kullanıyor sanıyorsunuz?
2. usb: neden ileri seviye (oyun) anakartlarda ps/2 klavye ve mouse girişi var hâlâ? :)
3. (refer to 1) pc yakınında ve/veya mouse ve mouse klavye alıcısı yakınında gsm, wifi, router vs olmasn. mikrodalga fırın olmasın ki ev içinedki her şeyi etkiler mikrodalga fırın.
  • i dont know i dont care  (10.02.19 15:12:15 ~ 15:12:45) 
Takıldığı zamanlar görev yöneticisine bakıp sistemi arka planda zorlayan var mı ona baktınız mı?
Laptop kullanıyorsanız ve çift ekran kartı varsa Intel ve Nvidia gibi, iki ekran kartının arasındaki sürücülerin uyumsuzluğundan da kaynaklanabiliyor. Yani sürücüler güncel olsa bile bazen uyumsuz olabiliyor, birinden birinde eskiye dönmek gerekebiliyor.
Onun dışında windows 10'da da hatalar çıkabiliyor sistemden sisteme. Uzun süredir kullanıyorsanız ve yeni yapmaya başladıysa onunla da ilgili olabilir.
  • ananiyimioguz  (10.02.19 15:48:35) 
2 tane atıl HDD vardı, güç ve data kablolarını çektim düzeldi.


  • jadle  (11.02.19 04:21:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.