[]

Öneri

Bilgisayarda veya telefonda vakit geçirirken en azından faydalı bilgiler öğrenebileceğim bir blog, youtube kanalı, websitesi öneriniz var mıdır?

Bir de tarih için güzel bir youtube kanalı da önerseniz tadından yenmez. Teşekkürler.


 
Arkeofili


  • unabomber  (10.02.19 11:14:24) 
Çok klişe olacak ama:
Kurzgesagt – In a Nutshell.

  • simderun  (10.02.19 12:35:21) 
bunu konusuna, diline göre google'de aramak daha mantıklı. sayısız kanal var çünkü kimse hepsini bilemez.


  • diffarentiationation  (10.02.19 14:15:26) 
Tech Yes City
Bu herif sayesinde overclock, bios update, chipseti bir diğerine çevirme falan öğrendim. Bilgisayar merakın varsa güzel kanal.

Jerryrigeverything
Gene teknoloji, dayanım testleri, telefon sökme takma işlerinde iyidir.

Louis Rossman
Anakart tamiri yapan sayko elektronikçi.

Mühendis kafası yapacak bişe yok, tarih falan ne öyle sıkıcı:)
  • bos gezenin bos ustasi  (10.02.19 14:17:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.