[]

Ayrılıkçeşmesi istasyonu ne oldu şimdi?

İstasyon bakımda diye kapatıldığını okudum ama tam bilgi bulamadım. Anadolu yakasından gelip marmaraya geçmek isteyenler ne yapıyor şimdi bilgisi olan var mı? Teşekkürler.
 
ayrılıkçeşmesinden üsküdara ücretsiz otobüs hattı var. o şekilde geçebilirsiniz marmaraya


  • siradam  (09.02.19 18:57:29) 
@sıradam oraya kadar kartal metrosu geliyor yani değil mi?
ordan çıkıp nereye yürüyoruz otobüse binmek için?

  • windows95  (09.02.19 18:58:54) 
evet geliyor, çıkınca görürsünüz zaten tabelalar falan vardı.


  • siradam  (09.02.19 19:03:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.