[]

Kadıköy-atatürk havalimanı

Eskiden kadıköy rıhtımdan kalkan havaşlar vardı. Onların sefer tarifelerini internette bulamıyorum. Kalkmadıysa eğer nereden bulabilirim saat kaçta hareket ettiklerini ve sefer sürelerini? Eğer artık onlar yoksa ağır valiz olacağını da düşünerek en kolay ulaşım nasıl sağlanır? (Taksiyi son çare olarak düşünelim.)
Cevap verecek olanlara şimdiden teşekkür ederim. 
Metrobüsle Merter
Merter’den metroyla Atatürk havaalanı

  • Bu yol nereye gider bilmem ama yürüyorum işte  (09.02.19 17:45:07) 
Marmaray Yenikapı.
Yenikapı'dan M1 havalimanı metrosu.

  • ravenclaw  (09.02.19 18:22:07) 
Kadikoyden ataturk’e yoktu otobus, sabihaya var.

Bakirkoy ido + taksi olabilir agir valiz varsa.
  • kuehles blondes  (09.02.19 20:53:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.