[]

Boş Zamanlarınızda Ne Yapıyorsunuz?

Özellikle bekar çalışanlara soruyorum. Boş zamandan kastım da iş harici zaman. Soru aslında, iş/okul harici zamanınızı nasıl değerlendiriyorsunuz?
 
Genelde dışarı çıkıyorum arkadaşlarla. Evde isem telefonda video+sosyal medya takılıyorum.
Ptesiden itibaren spor ve İngilizce'ye başlıyorum.

  • valarmurgulis  (09.02.19 15:21:13) 
Genelde evde yatıyorum. Kitap dizi, film, net konser videolari vs. Hava guzelse arkadaslarla ya da tek başıma dışarı çıkıyorum. Sinema, tiyatro, yürüyüş vs.


  • Amaranta ursula  (09.02.19 15:22:57 ~ 15:34:42) 
Kendi başımaysam eğer spor, piyano çalışma, kitap okuma, podcast dinleme, dizi/film/belgesel izleme, boş boş nette takılma, play station.


  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (09.02.19 15:40:31) 
Evdeysem dizi, kitap, kahve veya alkollü bşiler. Haftada 2-3 kez dışarı arkadaşlarla vakit geçirme. 2 gün de havuza gitmeye çalışıyorum.


  • solenkol  (09.02.19 15:45:26) 
Bu ara ogrenmeye calistigim bir iki sey var, onlarla ilgileniyorum. Bir de yemekle geçiyor bos zaman. Su an da yemekteyim.


  • stavro  (09.02.19 15:50:49) 
Oyun oynama, biraz gitar tıngırtma, nette mal mal takılma, dışarı çıkıp biraz dolaşma, yatma falan filan.


  • j r r tolkien hayrani  (09.02.19 15:55:02 ~ 15:55:21) 
Spor, PlayStation oyunları, duyuru, sözlük takibiyle geçiyo zamanım


  • (s)AINT  (09.02.19 15:56:09) 
arkadaşlarimla yemek, bowling, tiyatro, sahile inmece, piknik, sinema. Bazen çevre il ve ilçelerde gezmeye çıkıyoruz.
Tek olduğumda da hava durumuna göre bisiklet, evde olursam dizi, film ve netflix. Ve uyuma.
Eskiden kitap da okurdum ama yapamıyorum artık.
  • damla sakızlı dondurma  (09.02.19 16:49:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.