2013 1.2 tdi POLO Triger seti değişimi kaç bin km de yapılmalıdır?

sb.

100 bin

  • bos gezenin bos ustasi  (09.02.19 13:03:33)
Bir dakika tdi polo'da triger mi var? Zincir yok mu?

  • bos gezenin bos ustasi  (09.02.19 13:03:54)
Zincirliyse 200'e kadar yolu var

  • bos gezenin bos ustasi  (09.02.19 13:04:57)
Kayışlı ise 50.000 km benim bildiğim.

Zincirli ise usta her 50.000 km ustaya kontrol ettirilir gergi bilyaları değiştirilir.
  • komando kani var bende  (09.02.19 13:12:11)
Zincir yok. Kayis var. 90 bin km veya 5 senedir kullanım omru.

Aslında daha fazla ama Turkiyede aracin calisma saatine göre hesaplanmali aslında. Akmanyada biri 90 bin km kullndiginda arac ne kadar calisiyorsa özellikle istanbulda iki kati sure çalışıyor.

Siz onerilen sureye uyun. 90 bin km veya 5 yil. Hangisi once dolduysa.
  • deveyi diken adamin ta kendisi  (09.02.19 13:51:38)
Benim de aracimin degisecek ama kafam cok karisik. İlkini degistirdigimde kayis kiz oglan kiz gibiydi, cizik bile yoktu. Ulan dedim bosuna mi degistik amk. Simdi 5 yil doldu ama arac 90k km de. Gecen youtube a baktim. Yabanci bi videoda 2 Abd li yorum yazmis. Biri diyor ki "Benim ustam dedi ki trigeri degismene gerek yok. Kopmaz o. 15 yil goturur seni" Diger biri de "2001 model Lincoln'um var, 190k km de, hala fabrikanin taktigi triger kayisi var :)))) yazmis. Milleti mi trolluyolar cideen mi yazmislar bilemedim.

  • gulbatur birinci sahbatur sondan geliyor  (09.02.19 21:48:58)
her kafadan bir ses.
Servisi aradım 120 k km diyor.
iki arkadaş triger kopardı biri doblo diğeri focus baya masraf açıyor.
Bütçede sıkıntılı bir kaç ay erteleyeyim istiyorum ama bilemedim araç 95 k km de
  • graywolf  (10.02.19 01:08:30)