[]

Kedimize yeni bir yuva arıyoruz-izmir

İlanı kardeşimin adına yazıyorum, bir süre yukarıda kalabilirse çok mutlu olurum. Mesajı şöyle;

“Merhaba evden ayrılacağım için güzel kızımı sahiplendirmek zorundayım. 9 aylık, aşıları tam, kızgınlığa girmediği için kısırlaştırma yapılmadı. Izmir içi bir yuva ariyoruz. Çok fazla vaktimiz yok mart ayına kadar bir yer bulmamız lazım.”

Yardımcı olmak için mesaj ile bize ulaşabilirsiniz.

 
siz bakmayın hayvan falan.yazık hayvana bakmayacaksan hiç alma sokakta yaşasın kedi.çakma hayvanseverler


  • adventchant  (09.02.19 01:46:30) 
Yeni evine goturemiyor mu "guzel kızını"? hayvanlari yavru iken alip sorumlulugunu tasiyamayan insanlar cidden hayvan falan beslemesin.


  • unabomber  (09.02.19 09:48:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.