[]

Anlamayana Web Tasarım/Sosyal Medya Hizmeti satmak

Sahil kasabası.
Mekan, otel çok.
İşletmeler 4-5 ay çalışıyor.

Web'e, sosyal medyaya önem vermiyorlar, gereksiz harcama gözüyle bakıyorlar.
Bana gelen geliyor zaten diyor. Otelci tripadvisor var, odamax var diyor, restorancı google da çıkıyorum zaten ne gerek var diyor.

Hangi noktalara değinerek satardınız bu hizmetleri bu insanlara?

 
istediğin ücret önemli en başta
referanslar önemli
yapabileceklerin önemli
daha detaylı özel mesaj atarsan fikir verebilirim
  • tamamhosdiyonda  (08.02.19 22:59:52) 
bedava yap. Sonucunda isletmeye para kazandırdığını ispat edersen paranı al.


  • graywolf  (08.02.19 23:09:13) 
Turizm işi ile uğraşanların yüksek sezon dedikleri dönemi kastediyorsunuz (Haziran-Ekim) ayları. Bu dönemlerde kovalasa bile müşteri geldiği için burun kıvırıyorlar satmak istediğiniz hizmete. Bence odak noktanız yüksek sezon dışında da çalışan mekanları bulmak ve onlara diğer aylarda kazançlarını ve müşteriyi nasıl sizin sayenizde artıracaklarını anlatmak. Anlamadıkları yada önem vermedikleri için değil yıllardır yerleşmiş olan işletme şekli böyle olduğu için almak istemiyorlar. 4 yıl öncesine kadar masaj yağı satmıştım otellere ve spa'lara tecrübe kısmı oradan.


  • synax  (08.02.19 23:37:25) 
Onlarla ugrasacagina bolgeismiotelleri.com bolgeismirestoranlari.com diye siteler kur yaz, onlar gelsin. Teknik ve masraf kısmını bilmiyorum da bu daha mantıklı değil mi? Kendi binanın duvarına reklam alıyormuş gibi ^^

Pazarlamada ihtiyaç hissettirmek ve oluşturmak önemli. Kimse ihtiyacı olmayan ya da gerekliligine inanmadığı bir şeyi almaz.

Ya da o işler nasıl oluyor yine bilmiyorum da Instagram Facebook hesaplarını takip, sosyal medya danışmanlığı şeklinde başlayıp iyi gidenlere devamında web sitesi de teklif edebilirsin.
  • dafaisss  (09.02.19 18:09:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.