[]

Aşı sonrası pamuk?

Bugun 3. Doz kuduz asimi oldum. Pamuk koyuyolar ya oraya. 10 saniye tuttum pamugu, attim sonra. hemşire niye atiyon hemen ya diye kizdi. anlamadim ben de. Niye bu kadar muhim orada pamugu tutmak?
 
Tıp görevlisi değilim ama olay pamuk değil baskı uygulamak bildiğim kadarıyla.


  • whoosie  (08.02.19 16:52:50) 
muhim falan değil. muhim de ne demek bilmiyorum bu arada. hiç pamuk koymasan bir şey olmaz. soru sormak için duyuru açmaya değecek bir olay değil yani.


  • diffarentiationation  (08.02.19 16:53:50) 
Ne biliim adam kizinca...


  • lenin benim amcam olur  (08.02.19 16:56:24) 
en fazla şişer. bişey olmaz. biraz ağrı da yapabilir.


  • scudman1  (08.02.19 17:09:49) 
Ilac geri disari cikarmis o yuzden diyorlar da. Mumkun mu ki?


  • lenin benim amcam olur  (08.02.19 17:14:59) 
sanirim baski morarmayi engelliyor.


  • jimicik  (08.02.19 17:26:25) 
Baskı morarma ve şişmeyi engellemek için. Bir keresinde balon olmuştu benim.


  • filipis  (08.02.19 23:08:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.