[]

xiomi mi mix 2- telefon evde çekmiyor

telefonu alalı bir hafta oldu, dışarda iken hat çekiyor fakat evde sıfır. evde başka vodafone kullanan da var anlamadım.hattı değiştirdim sorun hala devam ediyor. garantiye mi veriyim.
 
ben de ayni telefonu kullaniyorum bir problem olmadi simdiye dek. sizin telefonla baska operatorler calisiyor mu evde acaba onu da bir deneseniz? ona gorun problem operatorde mi sizin cihazda mi anlasilir.


  • kimsesiz kimse  (08.02.19 15:37:48 ~ 15:39:27) 
Sim karttan olma ihtimali yüksek sim kartınızı yenileyip tekrar deneyin


  • milletin efendisi olmaya gelen adam  (08.02.19 18:11:00) 
Muhtemelen telefon gsm 800 frekansını desteklemiyor. Vodafone gsm800 frekansını en çok kullanan operatör.


  • denizgonen  (08.02.19 19:27:12) 
sim kartı yenilediğim halde çözüm olmuyor.


  • yuz kiloluk bir zenci  (08.02.19 23:10:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.