[]

Sıfır Buzdolabı ve Bulaşık Makinesi Ücretsiz Nakliye Ankara.

Evlilik öncesi Beyaz Eşyaları tamamlayalım dedik ama kısmet olmadı.Ürünler sıfır Ankamall Arçelik Mağazasından alınma kutusunda bekliyor.Sağolsun Mağaza sahibi alan kişinin Ankara içi nereye isterse nakliyatını gerçekleştirecek.Ürün kurulumu olduktan sonrada garantisi başlayacak.Ürünün temsili fotoğraflarını koyuyorum çünkü ürünler ambalajında.Arçeliğin sitesinden özelliklerine bakabilirsiniz.Piyasada en ucuz nerde bulunuyorsa ondan daha ucuza veriyorum.Alan kişi inşallah hayrını görür.

www.sahibinden.com

www.sahibinden.com

Elimde sadece buzdolabı ve bulaşık makinesi kaldı.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.