asus zenfone 5 kullanıcılarına sorum, garanti servisinden memnun musunuz?

asus zenfone 5 modeli f/p olarak mantıklı duruyor. ama vatan bilgisayarda çalışan bir görevli asus'un garanti servisinde sorun olduğunu 40-50 gün servisten telefon anca döndüğünü söyledi. ayrıca asus'un türkiyeden çekileceğini söyledi. bu çekilme olayı söylenti gibi duruyor. internette de araştırdım, vatan bilgisayar çalışanları özellikle bunu yapıyor gibi anlamadım.

bu telefonu almazsam huawei p20 lite alacağım ve biraz istemiyorum çünkü asus'un özellikleri bariz daha iyi.

sorum asus zenfone 5 Ze620kl kullanan kişiler garanti servisinden memnun mu? teknosa, vatan, bimeks gibi yerlerden alıp garantiye verdiklerinde çok beklediler mi?

ben 5 ay önce aldım. p20 lite ile özellikleri neredeyse aynı. Kamera ve işlemcide çok az fark var. Servise düşmediği için bir yorum yapamayacağım ama vatan'da teknosada çalışanlara da güvenmiyorum. Ama p20 lite alırsan da aralarındaki farkı anlayacak kadar küçük farklardır.

  • kraldan cok kralci  (08.02.19 15:28:17)
Valla ben 2015 yılında Asus zenfone 5 almıştım. Garantiye göndermiştim. 32 gün sonra geldi. Ayrıca; sesi çok az çıkıyordu. Tabii bu dediğim 2015 yılında şimdi nasıldır bilemem.

  • komando kani var bende  (08.02.19 15:40:34)
Asus zenfone 2 ile komando.... nun yasadıklarını yasadım. Son durum nedir bilmiyorum.

  • primetime  (08.02.19 18:34:31)