[]

Telefonumu sattım?

Alan şahıs kaç gün içinde olumsuz geri dönüş yapmazsa sıkıntı yok demektir?

Yani etik olarak kaç gün içinde olumsuz dönerse satan biri olarak çözümü ben sunmak zorundayim?

2.EL piyasasinda yazili olmayan kurallar nelerdir?

 
24 saat yeterli bence


  • respect  (08.02.19 07:29:26) 
telefonda bir sorun var da saklayıp satıyorsunuz gibi hissettim ben ?


  • oscar  (08.02.19 08:09:52) 
@oscar telefonda sıkıntı yok. Şarj ile ilgili performansi falan da paylaştım. Alan kişi sarj süresinden memnun kalmayabilir.

O yüzden sordum.
  • Cesario  (08.02.19 09:19:55) 
Yurtdisinda eger sorunu saklayip satmiyorsaniz ikinci elde alan kisinin cayma hakki vs yok.
Turkiyede de oyledir bence.

  • kuehles blondes  (08.02.19 10:32:44) 
Satarken her şeyini söylediysen iade kabul etme.

Benim başıma geldi, adama 127 ekrana kadar uyumlu uymaz dedim sizin televizyon 140 ekran. Israrla aldı, sonra da uymadı diye mesaj attı. Cevap dahi vermedim.
  • livaneli_kadir  (08.02.19 10:34:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.