[]

Nasıl gidiyor gençler?

Ne yapıyorsunuz, hayatiniz nasıl gidiyor? Neler dinliyorsunuz?
Bende bu çalıyor:
youtu.be


 
Valla gitmiyor bacaklarım hareketsizlikten çok fena sızlıyor. Önce bineceğim otobüsü kaçırdım allah' tan firma başka bir araçla yetiştirdi de binebildim. Şimdi de otobüsün kapısı kapanmıyor diye bir saattir bekliyoruz. Bir kere de önümdeki insan koltuğunu yatırmasa sadaka vereceğim neredeyse.

Bende de bu çalıyor:

youtu.be
  • Amaranta ursula  (08.02.19 00:13:15) 
Öyle takılıyorum. Normal gidiyor.

www.youtube.com
  • j r r tolkien hayrani  (08.02.19 00:20:29) 
İş yeni bitti, yatsam mı oyun mu oynasam kararsızlığında sosyal medyaya bakıyorum.

fonda bu şarkı çalıyor youtu.be
  • livaneli_kadir  (08.02.19 00:26:50) 
ayfon reklamındaki şarkıya takıldım.

www.youtube.com

hayatım kötü ya. kötü olmasına karşın yüzüm gülüyor ama. anlamadım ne alaka.
hayata dair sorgulamalarımın bulunduğu bir evredeyim. yardımcı olabilir diye gerçek hayattan pek de samimi olmadığım bir insana durumu açtım, ama hiç belli olmuyor bu huzursuzluğun tarzı bir şeyler geveledi. evet, havamdan hiç anlaşılmıyor doğrusu.
  • dont eat me  (08.02.19 00:32:18) 
2 gündür duvara bakıyorum.
2 yıllık ilişkim bitti. Hareket edesim gelmiyor. Hissizim.
youtu.be
  • Deathrow  (08.02.19 00:40:22) 
Odamda karanlıkta uzanıyorum. Tash sultana notion dinliyorum. Herkesin bir derdi var. Benim de senin de onun da. Ama yazıp da daha dertlenmek istemiyorum.

Ünlü filozof ve düşünür Miley Cyrus ne demiş;
“This world can hurt you
It cuts you deep and leaves a scar.”
  • sydney  (08.02.19 00:53:14) 
Genç değilim, gayet eskilerden dinliyorum, şu şarkının Cyndi Lauper versiyonunun olduğuna halen inanamayarak dinliyorum, benim için bu şarkı (tabi Belle Stars versiyonuyla) Rain Man Filmi demek, bir de ortaokul yıllarım:

www.youtube.com

"çikimon finay anneanne, çikimoy finayne"
  • d max  (12.02.19 00:45:05 ~ 00:45:46) 
hala tablet araştırıyorum
bi el atın be

www.eksiduyuru.com
  • bana her yer cehennem  (12.02.19 00:48:09) 
21savage ın grammye sırf vize süresi doldu ve kaçak olarak görülüyor diye gözaltına alınması ve katılamamasına çok üzüldüm.

istanbulda yine aynı tipte bir helikopter düşmüş.

ne diyim hocam

www.youtube.com
  • bardakigüneşgözlüğü  (12.02.19 01:16:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.