[]

Garanti B. benim döviz hesabımı başka şubeye taşıyor?

Arkadaşlar vadeli döviz hesabım var Garanti'de. Mesaj geldi bugün 9 şubattan itibaren ürünleriniz X şubesine aktarılacaktır diye.

Muhtemelen banka şubesi kapanıyor olabilir, bilmiyorum neden aktarılıyor.

Ama aktarılacak olan şube taa ebesinin bilmem hörekesinde. Civarda 2-3 tane bana yakın şube varken neden uzağa taşınıyor?

bir de şube ile iletişime geçin diye not düşmüşler.

 
"şube ile iletişime geçin" denmesi o yüzden. ulaşıp bana yakın şu şubeye taşıyın dersiniz.


  • i dont know i dont care  (07.02.19 23:20:24) 
@i don't

taşımazlarsa?
  • Cesario  (07.02.19 23:30:00) 
Müşteri dosyanız taşınıyor. İşin sonunda paranızı istediğiniz herhangi bir şubeden de çekebilirsiniz, hesabınızın nerede olduğu hiç önemli değil.

Başka şubeye taşınmasını talep ettiğinizde de yapmama şansları yok, en kötü ihtimalle o hesabı kapatıp istediğiniz şubede yeni hesap açtırırsınız.
  • luin 41  (07.02.19 23:55:23) 
şubenin taşınmasına gerek yok ki istediğiniz zaman da bunu yapabilirsin. hesabımı şu bankaya taşımak istiyorum diyorsun taşınıyor.

taşımazsa diye bir şey yok.
  • respect  (07.02.19 23:57:03 ~ 23:57:37) 
taşınnır.


  • i dont know i dont care  (08.02.19 01:08:30) 
Neden? Bankaların bölgeleri oluyor. Sizin mahalle olarak yakın gördüğünüz şubeler muhtemelen eski şubenizle aynı bölgede değildir. Sizin ürünlerinizi bölge içinde bir şubeye taşımışlardır.
İkincisi hesaplarınız yeni aktarılan şubede kalsa da başka şubede işlem yapabilirsiniz. Ben de öyle yapıyorum fakat her işlem için ana şubeden onay isteniyor. Süreç acayip uzuyor bana fenalık geliyor.
Siz direkt değişim talep edin yakın bir şubeye bence.
  • irene  (08.02.19 08:11:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.