[]

[Muhteşem Yüzyıl] İbrahimden Önce Serasker kimdi ?

sb.

edit: 1 de ibrahimin 39. bölümde parası 2milyon akçeden 3 milyon akçeye çıkıyor. Ama 80. bölümde yine 2 milyon akçeden 3 milyon akçeye çıkıyor. Benim kaçırdığım birşey mi var ?


 
dizide öyle biri yoktu. gerçekte var mıydı yok muydu bilmiyorum. serasker de ordu komutanlığı rütbesi aslında. pargalı'yı en yetkili komutan olarak sefere yolladı kanuni birçok kez.

o akçe mevzusunu ben de fark ettim. ilk akçe mevzusunda yanılmıyorsam senarist meral okay'dı. 2. akçe olayında o vefat edip yeni senaristler gelmişti. o arada yanlışlık yapılmış olabilir.
  • siyahliadam  (07.02.19 21:20:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.