Cem garipoğlu'nun öldüğüne inanıyor musunuz?

Şule Çet cinayetinin başlığından sonra aklıma geldi. Sizce gerçekten öldü mü bu herif? Bana niyeyse hiç inandırıcı gelmiyor.

Bence hayır

  • cemallamec  (07.02.19 02:15:48)
öldürdüğü kızın babası cesedi gördü diye biliyorum. gerçi anadolu insanına çok da güvenmemek lazım.

  • pembepembepembe  (07.02.19 02:18:26)
türkiye gibi kanunun sadece çalgı olduğu bir ülkede en zengin ailelerin susturamayacağı ağız yok.

  • calucifer  (07.02.19 03:37:42)
Dün aynı konuyu arkadaşlar arasında konuştuk kimse inanmıyor

  • basond  (07.02.19 08:35:44)
En son duyuru zirvesinde adli tıpta çalışan biriyle konuşmuştuk. Kendisi gördüğünü söylüyordu.

  • datnet  (07.02.19 08:54:55)
evet

  • manivela  (07.02.19 09:14:29)
adalet sisteminde çalışan biri olarak söylüyorum. kendini hücrede astı, eğer biri kendini astıysa savcı olay yerini bozmadan gelir fotoğraf çekilir dosyası açılır. cezaevlerindeki sistem bellidir. bilmeden konuşmayınız.

  • mikahakkinen  (07.02.19 09:16:38)
yani hüküm giymiş bi mahkumken hapishaneden kaçabilmen için deredevildaki şişko mafya babası gibi bişey olman lazım bence. türkiyede olsa bile. bence ölmüştür.

  • elorelia  (07.02.19 09:22:02 ~ 09:41:19)
milletçe paranoyaklığın zirvesindeyiz gerçekten yazılanlardan anlaşılacağı üzere. geberdi gitti herif işte kızın babası bile öldüğünü söyledi millet ona bile inanmadı savcı çıkarsa fotoğrafları gösterse fotomontaj diyecekler ülkecek çok güzel çıldırdık. :D

  • denklemci  (07.02.19 09:30:50)
mikahakkinen +1, hadi tüm yetkilileri ayarladın, bizim gibi hafiye dolu bir toplumda bu olayın örtbas edilmesi için direkt tayyip'in müdahil olması lazım. o kadar da değil, o yüzden ölmüştür.

  • Jux  (07.02.19 09:38:41)
Bencesi, sencesi yok. Öldü.

  • windowsguvenlikduvari  (07.02.19 09:43:31)
ona bakarsan ahmet kaya da ölmedi,yeşil de yaşıyor...

  • jactantia  (07.02.19 09:50:03)
Villada yasarken 24 yil hapis yiyorsun. Intihar etmis olmasi gayet normal geliyor.

  • stavro  (07.02.19 10:29:49)
öldüden ziyade öldürüldü/kendini öldürmesine göz yumuldu diye düşünüyorum.

ailesi güçlü ama kendini öldürdü süsü verip hapisten çıkaracak kadar değil.
  • materyalist imam  (07.02.19 12:19:04)
Sevgilisine öyle bir ölümü reva gören birinin intihar etme olasılığı hiç düşük değil. Ölmese bile yaşarken ölüyodur umarım.

  • sacrilegious  (07.02.19 12:34:01)
Bir zirvede buradan adli tipta calisan bir arkadas ile tanismistim. Kendisi davanin icinde oldugunu ve öldügunu kendi gozleriyle gordugunu soylemisti. O yuzden inaniyorum.

  • c1b2k3  (07.02.19 12:36:46)
bu ülkede zenginlerin ceza aldığı nerede görülmüş :) rüzgar çetin örnek, şule set cinayeti örnek, aslı baş cinayeti örnek vb daha dolu örnek var. öldürülen kızın babası bile zamanında 3 milyon euro kan parası talep etmişti. para her kapıyı açar bu ülkede..

  • hocam  (07.02.19 13:12:24)
ben de ölmediğini düşünenlerdenim.

  • naksidil  (07.02.19 13:24:09)