[]

sevmediğiniz kişiye karşı annenizin tutumu

sevmediğim bir kuzenim var. annemin de favori yeğeni diyebiliriz. onun instagramda hemen hemen her paylaşımının altına yorumlar yapıyor. bizleri dayım hiç sallamaz ama halam yeğenlerine bayılıyor. ben de bu durumu hazmedemiyorum. daha önce de maddi bir konuda benim de paraya ihtiyacım olduğu halde yeğenini tercih etmişliği var. geçende dedim her fotoğrafına yorum yapma diye yine yapmış. daha önceki maddi mevzudan dolayı da anneme karşı kalbim kırık. bu durumda nasıl davranmalıyım?
 
Karadenizli bir aile ve giresunsa boyun egmekten baska caren yok.


  • tunaktunaktun  (06.02.19 23:43:10) 
karadenizli değil.


  • antheros  (06.02.19 23:48:06) 
Valla esas mesele o kişiyi benim de sevip sevmemem değil, kendi sevebilir ve ben buna bişey diyemem. Mesele anlattığına göre zor durumunda senin yani çocuğunun yanında değil de yeğeninin yanında durması. Yüzüne açık açık bu durumu, kırgınlığımı söylerim. Yine karşıyı savunmaya devam ederse de uzaklaşırım.


  • j r r tolkien hayrani  (06.02.19 23:52:28) 
Fotoğraflara yorum yapmasında ben bir sorun göremedim, sonuçta onun yeğeni ve sevmesi normal. Ama para konusunda sen tamamen haklısın bence. Annenle bu konuyu konuş açıkça. Biraz duygusal bir dille durumun seni ne kadar kırdığını anlatırsan "anne yüreği" dayanmaz diye düşünüyorum. Başka yapacak bir şey yok bence.


  • Mossy  (07.02.19 00:57:56) 
Bi dakka senin öz annen, senin paraya ihtiyacın varken gidip yeğenine mi para verdi? Doğru anladıysam acilen bir dna testi gerekiyor.


  • lcha  (07.02.19 10:04:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.