[]

Şişli Ev Arkadaşı

Şişli/19 Mayıs'da oturduğum evime ev arkadaşı arıyorum.


Ev, Cevahir AVM'nin hemen alt sokağında kalıyor, yürüyerek 5 dk. metro ve metrobüse ulaşım ise 10 dk. sürüyor.

Ev 2+1, içinde her tür beyaz eşya/mobilya var sadece gelecek arkadaşın odası boş olacak, kendi eşyalarını getirmesi gerekiyor.
Gelecek kişi ile 800 lira kira ve faturalar dahil yarı yarıya ödeyecek.
Evimde bir tane kedi besliyorum, hayvanlar ile ilgili sıkıntısı olmayıp, temiz, düzenli ve kirasını zamanında ödediği sürece herhangi bir sıkıntı olmaz.

Ayrıca kendi halinde eşcinselim, bunları dert etmeyecek veya kendisi de bu konudan müzdarip (ehehe) birisi olursa iletişim: volkanayd@hotmail.com

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.