Memorial hastanesi mr fiyatları

Belim sağ bacağım ve sağ ayağıma mr çektireceğim, sizce ne kadar tutar telefonda fiyat vermiyorlar

Onlara sag ayak/sag bacak dediyseniz fiyat vermeyebilirler. Doktorunuzun yazdigi raporu yollayin derim.

  • kuehles blondes  (06.02.19 10:51:22)
kuehles blondes +1

  • dox  (06.02.19 11:07:26)
Görüntüleme merkezlerinde daha uyguna çektirebilrsin. Memorial direk MR vermez zaten önce muayene ücretini alır. zaten muayene olduysan parana yazık olur.

Synevo, sinamed vs. envai çeşit var. Çok şubesi olanlar, anlaşması olanlar iyidir genelde.
  • sarcophagus  (06.02.19 11:41:38)
görüntüleme merkezlerinde çektirmeden önce hangi hastaneye gideceğini de düşün. ben zamanında bi yerde çektirdim sonra acıbadem'de bir doktora gitmiştim. bakmaya tenezzül etmedi onların hastanesinde çektirmediğin için. böyle karaktersizlikler de yapıyorlar.

  • isvicre rakisi  (06.02.19 11:50:48)
hastanede çektireceksen önce o hastanenin doktoruna muayene ücreti ödemen gerektiği doğru. bazı doktorların piçlik yapıp görüntüleme merkezi aşağıladığı da doğru. dışarıda çektirdiğim mr'a bakıp "ne kadar kalitesiz buna bir de para mı verdin" diye söylenen gerizekalı doktor olmadı mı, oldu. aynı mr'ı amerika'da bir doktora gösterdiğimde ise tek bir yorum yapmadan gayet güzel gördü görmesi gerekeni ve memnun da oldu.

hastane yerine görüntüleme merkezi +1
  • aati kya khandala  (06.02.19 13:09:10)
Betamar görüntüleme merkezi var, çamlıca'da. Ümraniye'deki Afiyet Hastanesi ile anlaşmalı çalışıyorlar, 40 lira muayene ücreti var eğer zam gelmediyse de 60-70 arası MR ücreti.

  • aynabugusu  (06.02.19 14:06:41)