[]

34 yaş balık yağı hapı.

Önerir misiniz. Yani bu yaştan sonra unutkanlık vs şeylere iyi gelir mi?
 
Unutkanlık varsa b12 ye baktırın mutlaka.


  • istenmeyen evlat  (06.02.19 03:14:24) 
Unutkanlık mastürbasyon ile direk bağlantılı. (fyi)


  • kanlakarisikyagmur  (06.02.19 07:54:35) 
Bakikyagı kalp damar sağlığı için faydalı, elbette beyin için sağlıklı yağ ve omega3 şart ama yapılması tek bunlar değil. Düzenli uyku, sağlıklı beslenme stresden uzak durmak. Bunun yanında kitap okumak ve sudoku bilmecesi zihni meşgul edip zihne tutan şeyler. Hareketsiz yaşamınız varsa hayatına spor ve hobileri dahil edin.


  • Fritz-X  (06.02.19 08:56:27) 
B12 ve diğer B'ler önemli. Duruma göre D vitamini de eksik olabilir, netekim kış aylarındayız.

B vitamini emilimi sindirim sisteminde yapılamıyor olabilir, eksikleri tamamlamak için doktor iğne önerebilir.

Bir doktora görünüp, kan tahlili yaptırırsanız daha hızlı ve doğru bir karar alabilirsiniz.

Eğer B12 eksikliği varsa, eksik tamamlanmaya başlayınca beyninizin eksik parçaları geri geliyor gibi hissedeceksiniz :)
  • kaptankedi  (06.02.19 09:05:55) 
haftada 1-2 gün balık daha iyi


  • bir soru sorcam  (06.02.19 09:27:24) 
önemli olan balık yağı değil, balık yağı içerisindeki epa ve dha değerlerinin yüksekliği. beyin için önemli olansa dha değerinin yüksek olması. piyasadaki çoğu balık yağında dha değerleri çok düşük olduğu için fiyatları düşük. bunlar bir işe yaramaz.


  • silver apple  (06.02.19 11:55:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.