[]

Kıdem tazminatı gelir vergisi iadesi zaman aşımı.

Kıdem tazminatından alınan gelir vergileri iade edilecekmiş.2012 aralık ayında almıştım en son kıdem tazminatı. 7 yıl olmuş zaman aşımına giriyor sanırım. Başvuru hakkım yok mu?
 
yok. zamanaşımı 5 yıl.


  • trajikomix  (06.02.19 02:46:05) 
aldığınız şey "kıdem tazminatı" ise kıdem tazminatından gelir vergisi kesilmez, dolayısıyla iadesi falan da olmaz.

bahsedilen tazminat "kıdem tazminatı" değil. aldığınız şey "kıdem tazminatı" ise boşa uğraşmayın.

dünyadan habersiz gerizekalı gazetecilerin olayı götünden anlayıp milleti gaza getirmesinden başka bir şey değil bu.
  • kibritsuyu  (06.02.19 10:01:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.