[]

Türk pilotlar neden bu kadar seviyesiz?

Ya hemen kavgaya tutuşurlar;

www.youtube.com

Ya yüzsüzce bel altı muhabbet yapıp kadınları aşağılarlar;

www.youtube.com

www.youtube.com

Ya tanımadıkları kadınlara 'yavrum' gibi zevzekçe hitap ederler;

www.youtube.com

Say say bitmez! Neden böyleler?

 
Pilotluk icin Ingilizce sinavina giren birkac kisi tanidim. Egitimleri geciyorlarsa pilot olacaklar ama egitim karakteri ne yazik ki degistiremeyecek.


  • howfaristhesky  (05.02.19 18:18:12) 
çoğunu tanıyorum çok sağlam düzgün insanlar ancak her işte olduğu gibi bu iştede kötü karakterli insanlar olabiliyor.
Tabi bu kayıtlar en büyük otoritenin kendisi olduğu uçak içinde sefer sıralarında kaydediliyor ve haliyle farklı bir hale bürünebiliyorlar.

açıkçası bence çok büyütülecek bir olay değil.
  • basond  (05.02.19 18:54:16) 
xportant +1


  • cooperr  (05.02.19 19:00:23) 
kulenin çaresizliği pilotun çapsızlığı.


  • jactantia  (05.02.19 19:06:49) 
Türk insanı meslekten bağımsız olarak son derece kalitesiz.


  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (05.02.19 19:10:03) 
Valla pilotları korumak gibi bir amacim yok ama başlığa göre cevap verirsem yabancı pilotların muhabbeti konuştuğu seyler bence daha seviyesiz.

Videolardan Sadece Oradaki kaptanların takismasi çok üzücü geldi bana ama kimbilir kaç saatlik bir mesainin sonunda oluyor bunlar. Eminim onlar da pişman olmustur. Bu arada ne frekansta ne gerçek hayatta hic böyle bir takışmaya daha önce şahit olmadım en ufak seyde özür dilenir hatta yerde ucak içinden el sallanir dünyanın öteki ucunda frekanstan iyi uçuşlar dilenir, Kokpitte fms e iyi uçuşlar ya da happy v1 yazılır.

Pilotların Türkiye’de biraz fazla göz önünde bulunmasından dolayı en ufak hata çok dikkat cekiyor. Diğer meslek gruplarında bu ve buna benzer çok daha beter konuşmalar oluyordur.

Benim yüzlerce tanıdığım pilot kaptan vs var ve yüzde 95’i aklı selim kaliteli insanlar kendilerini geliştirmiş dünya görüşü olan rafine bireyler.

Say say bitmez dediğiniz başka ne var merak ettim paylaşırsanız öğreniriz biz de. Bu arada mobilden yazdım hatalı bir şey varsa affola.
  • monkey  (05.02.19 19:49:57) 
tüm pilotlar askeri okuldan gelmiyor. mühendis olanların çoğu buna başvurabiliyor. pilotluğu da çok sevdiği hayali olduğu için değil başka iş yapmak zor geldiği, havası parası gezmesi vs cazip göründüğü için seçen çok. ego patlayınca böyle örnekler doğal.


  • sttc  (06.02.19 00:57:46) 
Birkaç cımbızla seçilmiş örnekle Türk pilotlarını aşağılamanız hiç hoş değil
Ayrıca diğer ülkelerin pilotlarını da biliyor olmalısınız ki Türk pilotlara laf edesiniz.

Fazla olmasa da pilot tanıdıklarım var ve hepsi de kültür ve davranış açısından örnek insanlar. O zaman ben de "Türk pilotları neden bu kadar kültürlü ve efendi?" diye başlık açayım.
  • hümanist tabutçu  (06.02.19 01:19:39 ~ 10:18:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.