[]

Black Mirror'a 4.sezondan başladım :(

Arkadaşlar selam. Ne zamandır başlayayım diyordum ve netflix'te dün anasayfamda çıkınca "oynat" butonuna basıp izledim. sonra da fark ettim ki meğerse 4.sezonmuş. Şimdi 1.sezondan başlayıp ilerlesem olur mu yoksa tünelin ucunu bombok bir yere mi çıkardım?
 
istediğin sezondan istediğin bölümü izle. aralarında birlik yok.


  • sutlu nescafe  (05.02.19 10:41:05) 
en kötü sezonundan başlamışsın. 1. sezon, 2. sezon ve white christmas özel bölümünü izle, diğerlerine gerek yok.

ha bir de san junipero bölümünü izle.
  • sir gawain  (05.02.19 10:42:28 ~ 10:43:53) 
Hiç sıkıntı olmaz. Ben de yanlışlıkla 3’ten başlayıp playtest’i izledikten sonra fark etmiştim.


  • (s)AINT  (05.02.19 18:39:52) 
aşırı ayrıntılara takılırsan bazı bölümlerde eski sezonlardaki bölümlerden easter eggler var. ama yakalaman için çok detaycı olman lazım.


  • false pretension  (05.02.19 19:03:08) 
Arkadaşın da dediği gibi benim gibi takıntılı değilseniz detaycı değilseniz bir sıkıntı olmaz. Ama ilk bölümlerinin tadı başka tabii. Bu arada daha önce açtığım duyuruda baktım eksik bulduğum bölümler hep 4. Sezon. Eğer 4. Sezonu izlerseniz diğerlerini daha beğeneceksiniz o kesin=) www.eksiduyuru.com


  • mslny  (05.02.19 19:37:44 ~ 19:38:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.