[]

Satılık Yarı Akıllı Tuşlu Asker Telefonu Nokia 8110 4G Siyah

Bedelli askerlik süresince kullandığım siyah Nokia 8110 4G (Banana phone) telefonumu satıyorum. MediaMarkt'tan Aralık 2018'de alınmıştır, 22 ay daha garantisi vardır.

KaiOS işletim sistemine sahiptir, içerisinde Google Maps, FB, Twitter, Youtube ve E-Mail uygulamaları yüklü olarak gelmektedir. WhatsApp dışında her mecraya 4G hızında ulaşabilirsiniz, özellikle FB messenger ve email tüm işlerimi halledebilmemi sağladı, hayatımı kolaylaştırdı.

Radyosu vardır, 32 GB MicroSD kartını da hediye ediyorum, mp3 atıp müzik dinleyebilirsiniz
.
Ben her telefoncuda bulabileceğiniz kamerasını kapatan bir arka kapak sticker'ı ile kullandım, tuşlu olduğu için de 21 gün boyunca sıkıntı yaşamadım. İsterseniz kamerasını komple de söktürebilirsiniz, size kalmış.

Snapdragon 205 1.1 GHz işlemci, 512 MB Ram, 2 GB dahili hafıza, 2.4" ekranı mevcuttur.
Wi-Fi, 4G LTE ve Bluetooth mevcuttur, isterseniz hotspot olarak dahi kullanılabilir.

Tüm kutu, aksesuar ve faturalar eksiksiz verilecektir, benden sonra askere gidecek işlerini yarım bırakamayan bir arkadaş faydalansın. İstanbul içi elden teslim, takasa uygun değildir.

Fiyat 500 TL

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.