[]

Hava aydınlanmadan dışarıda cik cik öten kuş hangi türdür?

Arkadaşlar dikkatimi çekti de, sabah 5-6 gibi cik cik ötmeye başlayan bir kuş var. Tahminime göre boyutu küçük bir kuştur. Ama türü ne olabilir merak ettim? Hep aynı notada ötüyor, tekrarlıyor kendisini.

O kadar mutlu ötüyor ki, dünya şeyinde değil hayvanın.

Bülbül falan olmaz heralde İstanbul'da dışarıda.

 
serçe o.
istanbul'da bülbül de var, ama çok az yerde. bülbül öyle cik cik ötmüyor, uzun uzun şarkı söylüyor.

  • ebabil curnatasi  (05.02.19 06:37:54 ~ 06:39:39) 
gece kuşu olabilir.


  • theseachange  (05.02.19 08:04:39) 
Youtube a ebabil otus motus bisiler yazin bakalim acaba ebabil olabilir mi,


  • a perfect lie  (05.02.19 12:14:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.