[]

A1 Kağıdını en hızlı yöntemle a4'e katlamak

A1'e Proje çıktısı alıp a4 boyutunda teslim edeceğiz. Bunu en kolay ve hızlı a4 formatında nasıl katlayabiliriz ?

internette bakındım 1-2 video var ama, bizim kağıtları daha önce katlayan kişi böyle katlamıyordu.


izlediğim örnekler: www.youtube.com
www.youtube.com

 
2. videodaki kısmen doğru katlama. sadece antet A1'in sol üst köşesinde yer almalı. o video sol alt köşede yer almış oluyor. son katlamada kağıdın arkasında kalan yer antet olmalı o videoda. anteti A4 e uygun gelecek şekilde katlama mevzu.


  • belirsizlik  (04.02.19 23:06:22) 
Ozalitcilerde bunun makinasi var. Ciktiyi aldiginiz yerdekilerden rics edebilirsiniz, onlar katlarlar.


  • nax  (04.02.19 23:32:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.