150 bin tl'ye ne iş yapılır?

daha önce bir restoran aldım ve devrettim. elimde 150 bin tl'lik sermaye var. artık devir ilanlarına bakmıyorum zira yüzde 99'u zarar ettiği için devrediyor buna emin oldum. izol börek, the lokma gibi franchiselara baktım fakat anladığım kadarıyla bunlar anca kendi firmalarına kazandırıyor. adam böreğin tepsisii 87 tl'ye veriyor hepsini satarsam 160 tl. 1'e 1 bile değil.

her türlü öneriye açığım.

Ben olsam seçime kadar faize, sonrasında duruma göre dövize yatırırdım.

Kesin iş yatırımı olacaksa turizm keyifli ve bol kazançlı olabilir.
  • duseyazar  (04.02.19 22:18:56)
Çok geniş bir yelpazeden sormuşsunuz ama herkes kendi entarisinden pay biçer hesabı; çin'den spatula(tahta dil basacağı) veya tek kullanımlık eldiven getirtebilirsiniz. Akmaz kokmaz sürekli satışını yapabilirsiniz toptan. Gıda sektöründeymişsiniz daha önce ,temiz ufak bir balıkçı ve pişiricisi her zaman iş yapar. Türkiye içi al sat ürünlerde eski karlılık kalmadı.Şimdiden hayırlı işleriniz olsun.

  • synax  (04.02.19 22:45:11)
yaz geliyor, turizm iyi bir yol olabilir. balon al mesela kapadokyada. kişi başı 500'den 10 kişi taşısan günlük 5k gelirin olur. çok giderin de yok. yerli turist ucuz yollu gezcek para harcayacak yer arıyor.

  • trajikomix  (04.02.19 23:03:56)
Bloomberg'te konuşan gavur işadamlarından birinin çok güzel bir öğüdü vardı. Bilmediğiniz işe kesinlikle girmeyin diyordu. Altın madeni işine girmişler ve zarar edip çıkmışlar. Bildiğiniz sektör olan gıda sektöründe devam etmenizi öneririm. Ama tostçu, dönerci, pizzacı, restaurant vs tercih sizin. Youtube'da bunların kazançlarını anlattığı videolar var. İşini iyi yapan kazanıyor her türlü kazanıyor bence.

  • the coon  (04.02.19 23:26:07)
Abi İstanbul'daysan gözünü seveyim çok kaliteli bir tavuk dönerci aç ya. Bodrum'da falan olur sebzeli tavuk döner diye geçer harikadır.İstanbulda doğru düzgün güvenilir, gerçekten lezzetli tavuk dönerci eksiği var. Varını yoğunu en güzelini yapmaya harca. Kesin değerlenir.

  • basubadelmevt  (04.02.19 23:51:29)
Sehir tecrube beklenti vs yazarsaniz yardimci olayim.sozlukten ticaretle ilgili yazilarima da goz atabilirsiniz illa ki bir fikir verir.

  • a summer day  (05.02.19 11:38:17)
bardakta makarna. markanı kendin oluştur.

  • naksidil  (05.02.19 11:49:56)