[]

Su iki guzel kedicigi sahiplenmek isteyen olur mu?

Selamlar, bir tanidigin arkadasi evleniyor diye bu persembe kedileri sokaga atacakmis. Sevgilisi istemiyormus. Acilinden sahiplendirmek gerekiyor. Kediler kozyatagi'nda su an. Gri olan lokum beyaz olanin adi da fistik. Beyaz 1,5 yasinda digeri de 2,5.

Ayri ayri da sahiplenebilirler.

eksiup.com
eksiup.com
eksiup.com

 
+1 kahveictim

bundan bağımsız olarak, uzmanı değilim ama, eğer kediler birbirleriyle iyi anlaşıyorsa onları alıştıkları ortamdan ayırmanın üstüne bir de birbirlerinden ayırmanız kedilerde psikolojik sorun yaratabiliyormuş. bu tarz travmalar yüzünden depresyona girip yemeden içmeden kesilen hayvanlar olabiliyormuş. beraber sahiplendirmenizi tavsiye ederim.
  • kozmosta bir nokta  (04.02.19 17:58:38) 
kedim olmasa ikisini de sahiplenirdim o kadar yumuş yumuş ve tatlılar


  • buiret  (04.02.19 18:05:11) 
Beraber sahiplenseler mukemmel olur ama sokaga atilmaktansa tek tek sahiplenmeleri de olur suan. Asiri kızdım ben de duyunca ama tanımadığım insanlar olduğu icin bi sey diyemiyosun napican.:(

Duyuruyu yukari sabitleyecek modlar var midir acep?
  • rayde  (04.02.19 18:13:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.