[]

Mindhunter izlemişler

Dizinin ilk bölümünü izledim bi hayli yavaş geldi. Bu tempoda mi gidiyor, yoksa canlanacak mi ?
 
izleyeli epey oldu çok ara girdi, ama o tempoda devam ediyor diyebilirim. bir tık daha fazla belki. yalnız çok güzel dizi. izleyiniz. ama öyle bir aksiyon falan yok tabii pek.


  • veritaslibertas  (04.02.19 08:58:09) 
bana hiç yavaş gelmemişti aslında ama bence çok iyi bi dizi. dizi katillerle görüşme şeklinde ilerliyor. ilerledikçe de değişik katillerle vs karşılaşıyoruz. bence bu türü seviyorsan mutlaka izlemelisin. sezon finalindeki gerilimi uzun zamandır başka hiç bi dizide veya filmde almamıştım.


  • elorelia  (04.02.19 09:32:32) 
Hep o tempoda devam edecek.


  • kablelvuku  (04.02.19 10:42:22) 
yavaş bir dizi.


  • damla sakızlı dondurma  (04.02.19 10:44:18) 
Tempo yavaş ancak bence çok sürükleyici


  • nodrama  (04.02.19 13:34:27) 
dizinin eşi benzeri yok bence hala 2.sezonu bekliyorum.


  • cadenas  (05.02.19 01:58:16) 
Kesinlikle devam etmelisiniz, 2. sezonu sabırsızlıkla bekleyenlerden biri olacaksınız :)


  • tesla01  (05.02.19 09:06:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.