Bir çocuk en erken kaç yaşında sinemaya götürülmeli?

sb

4 yaş.

  • Rh Negatif  (03.02.19 23:08:51)
ben de 4 demeye gelmiştim. ama çocuğuna göre de değişir tabii. yerinde duramayan, dikkat eksikliği tavan olan 4 yaşındaki bi çocuk gidilen filmi kendine ve etraftaki diğer çocuklara, geçirilen zamanı da size zehir edebilir.

ha ayrıca bunları ilgisini çekebilecek, kendisine hitap edebilecek filmler için söylüyorum. yetişkin filmine yancı olarak süs bitkisi kıvamında çocuk bile götürseniz ortalığı ayağa kaldırır.
  • meyal  (03.02.19 23:50:16)
sinemadan önce evde 3-4 yaşlarında 20-30 dk'dan başlayarak çizgi filmler izletin eğer izleyebiliyorsa yavaştan 50 dk'ya çıkın. böyle böyle 1.5 saate kadar devam edip bir süre (haftada 1-2 yeter) izletmeye devam edin eğer güzel güzel izliyorsa sinemaya da götürebilirsiniz.

  • avatar is back  (04.02.19 00:00:30)
asla.

  • inekadam  (04.02.19 11:33:08)
kuzenimin 4 yaşındaki çocuğu çok rahat film izliyor. çocukta çocuğa değişir tabii. ben olsam herhalde 6 dan önce götürmezdim

  • kablelvuku  (04.02.19 11:38:36)
4 yaşındaki yeğenim çocuk tiyatrosuna gitmekten çok keyif alıyor.

sürekli anlatıyor, şöyle oldu böyle oldu diye.
  • kaptankedi  (04.02.19 11:54:52)