[]

Ege'de Tatil?

Bu Kurban Bayramı'dan sonraki haftayi da kapatıp hazır arabayla şehir dışına çıkmışken 3-4 gün de kendimize ayıralım diyoruz.

Uzuuun yıllardır yurtiçi tatili pek yapmadık, o yüzden dönüş de sıkıntı olmasın diye Ege'ye karar verdik ama çok seçenek var!

Bozcaada, Cunda, Gökçeada, Saros vs.
Eminim hepsi çok güzeldir de fiyat/performansı en düşük yeri arıyoruz aslında.

Bozcaada biraz şişirilmiş bir yer gibi geliyor bana; orası kadar pahalı olmayan gizli kalmış yerler vardır mutlaka.

Denizi ılık, turist dolu olmayan, fahiş ücretler ödemeden yemek yiyebileceğimiz nereye gidelim 3-4 gün için?

Teşekkürler.

 
çok uzmanı olmasam da egede denizi ılık yer için izmirden aşağı inmen gerekiyor sanırım.
çanakkale, balıkesir taraflarının suyu soğuk olur hele saros'un daha soğuk olur.

  • €xpolerer  (03.02.19 20:42:55) 
bozcada cunda gökçeada tarzı yerlerde hatta çeşme vb izmir ilçelerinde deniz suyu soğuk olur. datçayı öneririm ama uzak. egede o tarihlerde turistin olmadığı yer yok denecek kadar az. sizi en rahat ettirecek yer kanımca fethiye.


  • mikahakkinen  (03.02.19 23:29:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.