[]

duyuru mesajları açılmıyor

yeşil ışık yanıyor ancak tıkladığımda yeni mesaj gözükmüyor. mesaj geldiğinden eminim yani. nasıl düzelteceğiz bunu?
 
mesaj atıcam bak bakalım gelicek mi?

attım.
  • killerbee  (03.02.19 14:13:32 ~ 14:13:47) 
Olur öyle arada. Mesajları sil düzelir belki.


  • j r r tolkien hayrani  (03.02.19 14:33:31) 
Cookieleri temizleyip deneyin


  • basond  (03.02.19 14:34:28) 
bende de olmustu gecenlerde ama o kisinin mesajlari gorunmuyor sadece diger mesaj gonderenlerde sikinti yoktu. sonra o gonderdigi mesajlar hic gorunmedi ama durup dururken gorundu sonra o an attigi mesaj. neden oldugunu bilmiyorum ama gonderdigi mesajlar asla ulasmiyor. sonra bi anda duzelip gorunuyor ama oncekiler hala gorunur olmuyor.


  • in vino veritas  (03.02.19 17:23:13) 
10 kez üstüste ctrl + f5 yap.


  • japon askeri  (03.02.19 20:43:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.