[]

Film öneri

Netflixi kalitesiz / yetersiz içerik sebebiyle bıraktıktan sonra malum ortamlara tekrar merhaba diyen bu kardeşinize son zamanlarda çıkmış ama fazla popüler olmamış kaliteli film önerinizi bekliyorum.

Elit beylerin yazması tercihtir (son paragraf aşırı buraya bağlamalıktı)


 
aklıma gelenler, malum ortamlara yeni düşen filmlerden

ahlat ağacı (nispeten popüler ama izlenebilir güzel film)
m.imdb.com

Lucky
www.imdb.com

dogman
m.imdb.com

shoplifters
m.imdb.com

Searching
www.imdb.com

greenbook
m.imdb.com

the man who killed don quixote
m.imdb.com

Blindspotting
www.imdb.com

Den skyldige
www.imdb.com
  • freebird5406_2  (01.02.19 22:37:29 ~ 22:54:36) 
The house that jack built
Upgrade
Adult life skills
  • yuzonick  (01.02.19 23:10:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.