[]

İntikam temalı kitaplar filmler diziler

Selamlar. İntikam temalı kitap, film ve dizi tavsiyesi istiyordum. İzlediğim bazı şeyler var ama konu açmışken ucunu açık bırakayım.
 
Oldboy ( aynı yönetmenin intikam üçlemesi diye geçiyor sanırım ama en popisi bu )

Nocturnal animals

el secreto de sus ojos

The italian job
  • elorelia  (01.02.19 22:08:17) 
the skin i live in
hard candy
blue ruin
  • feykalade  (01.02.19 22:24:40) 
kitap: öç öyküleri ama yeni basim degil bulabilirsen eski basimi (bi 15 yil onceki basimi filan) olsun.


  • in vino veritas  (01.02.19 22:27:57) 
Monte cristo


  • jackyr  (01.02.19 22:49:13) 
Kaplan kaplan var. Brandon sanderson kitapları var, sissoylu son imparatorluk, fırtınaışığı arşivi, steelheart vs. Gerçi düşününce fantastik kitapların çoğunda intikam önemli bir yer tutuyor. Kitaplar dışında punisher var,john wick var.


  • j r r tolkien hayrani  (01.02.19 23:13:31 ~ 23:13:47) 
Punisher. Netflix'deki dizisinin ilk sezonu intikam üzerine, biraz fazla yayılmış olsada.


  • utkumon  (02.02.19 03:14:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.