[]

hayran olunan biriyle iletişime geçmek

Diyelim ki hayranı olduğunuz bir sanatçının e-mail adresini buldunuz. Onunla iletişime geçer miydiniz? İlgisini çekmek için ne yazardınız? Eğer yazdığınız soru içeren e-maile cevap gelmezse bir daha dener miydiniz (belki görmemiştir vs. diye)?
 
denemem


  • ya ben lan neyse  (31.01.19 22:54:24) 
Hayransam zaten eserlerini/ ürettiklerini detaylica incelemişimdir haliyle bunlarla ilgili soru sorardım. Cevap gelmediyse ölsem bile bir daha yazmazdım.


  • Amaranta ursula  (31.01.19 22:54:40) 
Hayranı olduğum kişilerle iletişime geçme gereği duymuyorum. Ama hobilerimle alakalı mesafe katetmiş, yol açmış biriyse merak ettiklerimi düz bir şekilde yazar gönderirim. Cevap gelmezse tekrarlamam. Açığımı başka şekillerde kapatmaya uğraşırım.


  • mekaniker  (31.01.19 22:54:47) 
şu an düşündüm de hayran olduğum bir sanatçı yok :) olsaydı da iletişime geçmezdim, cevap gelmeseydi yine yazmazdım


  • prasinos  (31.01.19 23:00:02) 
zaten hayranım niye iletişime geçiyim


  • bardakigüneşgözlüğü  (31.01.19 23:23:51) 
lisedeyken mailine yazmıştım. cevap vermişti. sonra baya baya mailleşmiştik. hey gidi.
ama şu oluyor, mail yazsan, cevap gelmese görmemiştir diye düşünüp -aslında görüp de mail atmamıştır, biraz daha zorlayayım mantığı ile- bir daha mail atacaksın. sonrasında, cevap gelirse başlarda sevinsen de hayran olduğun kişi gözünde küçülecek. çünkü hayranlık iletişimsizliği getirir, tek taraflı takip gerektirir. hayranlığın azalacak. yok eğer ki cevap vermezse de zamanla kendini "ne kadar da kasıntı biriymiş" derken bulacaksın.

benim seçenek tahminlerim bunlar. ve iki durum için de mail atma, derim. ama korkarım ki atacaksın.
  • lovemyself  (01.02.19 00:02:40) 
tanidigim bir kac unlu var, hic ekrandan gorundukleri gibi degiller. dolayisiyla denemem, zira cevap verse bile sonucun hayal kirikligi olmasi buyuk olasilik. bazi seyler vitrinde daha guzel durur, eline aldin mi buyusu kacar.


  • cooperr  (01.02.19 00:23:53) 
Hayran maillerini açıp okuduklarını bile sanmıyorum açıkçası.


  • nihannihan  (01.02.19 01:23:20) 
Ben üniversitedeyken Burak Gürpınar'ın (Kurban grubunun bateristi) youtube hesabına özel mesaj atmıştım ve hemen ertesi gün cevap vermişti. Okulun bahar şenliklerinde gelip gelemeyerceklerini sormuştum :) Burak abi de "tabii geliriz ama bu yıl olmaz, çünkü askere gidenler olacak." demişti. Sanırım Deniz ve Özgür gitmişlerdi. O zamanlar Burak Gürpınar'ın saçlarının kırmızı olduğu zamanlardı. Daha sonra grup dağılıp tekrar bir araya gelince yine mesaja atmıştım. "Abi grup bir araya geldi de o baterist sen misin?" diye sordum. Çünkü Kırmızı saçlı burak gitti, siyah saçlı ve sakallı burak geldi. Yine hemen cevap vermişti. Evet o benim, biraz değişiklik olsun istedim yazmıştı :)

Bu da böyle bir anımdır. Hala çok da severim kendisini.
  • himmet dayi  (01.02.19 08:45:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.