[]

Amerika'dan şu laptobu kime güvenip getirtebilirim?

www.bestbuy.com

Arkadaşlar 1400 dolar, yani 7000 tl falan. Bu ürünün aynıları 12 bin tl falan, müthiş fark var.

Amerikadan bir şey isteyen var mı diye soruyorlar ya, nasıl güvenip aldırıyoruz, ya da onlar nasıl güveniyor da ödeyip getiriyor? Ya al diyen kişi vazgeçerse mesela?

 
güvenilir bir tanıdık olmadıktan sonra ben kimseye güvenemezdim. çeşitli uygulamalar falan var. amerikadaniste gibi bişeyler vardı hala var mı bilmiyorum.


  • scudman1  (31.01.19 21:07:52) 
8200e falan geliyor bu laptop. (eyalet vergisiyle). tabi yine de fark var arada.


  • brkylmz  (31.01.19 21:12:39 ~ 21:13:04) 
8200 civarina geliyor, getiren adam da para isteyecek. sana 9000 civarina patlar herhalde. 12000tl'den pazarlik yap riske girme.


  • cooperr  (31.01.19 21:20:47) 
Alakasız olacak ama şu notebooku tavsiye ederim onun yerine. Hemen hemen aynı özellikler vergi dahil 6000 liraya Türkiye'ye gönderiyorlar.

www.bestbuy.com
  • synthetic a priori  (31.01.19 21:56:15 ~ 21:56:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.