[]

Dava açayım mı açmayayım mı? Ayıplı işçilik. Akıl verin hukukçular!

Evet arkadaşlar özetle: 5300 tl verip rektifiye, turbo, segman, piston, silindir kapak contası yenilettiğim aracım hem yağ yakıyor hem de yağ sızdırıyor. Tamirciye defalarca götürüp sorunu söylediğim halde tamam diyor arızayı gidermiyor. Toplamda 7 seferde 15 güne yakın kaldı araba. Dava açmak istiyorum ama avukata ve bilirkişiye vereceğim paraya başka bir tamirci de arabayı düzeltebilirim. Ama izzeti nefsim ver mahkemeye süründür p.z.venkleri diyor. Tamircinin Kendisine mesaj attığımda ise "canın sağolsun istediğini yap" diyor. Elimde yapılan işleri yazdığı masraf kağıdı var. Ödemeyi nakit yaptım. Başka bir şey yok. Şuan araba hala yağ döküyor. Dava açayım mı, sonuç alır mıyım?
 
Haci her seferinde sorup soylenilenin tam tersini yapiyorsun :) ver mahkemeye.

(Gercek cevabim: sandik motor al 5bin liraya)
  • acemi  (30.01.19 17:21:16) 
Boşuna boşuna uğraşırsın gibi geliyor.
4 yıl önce arkadaşıma araba çarptı. savruldu, hastanede yattı 2 ay civarı. epey kötüydü. adam kırmızı ışıktan geçerken falan vurdu.
daha geçen hafta mı ne ceza çıkmış.

aynı mantıkla ilerliyorsa, dediğin örnek için epey yorulacan gibi geliyor. hani b ir de adam süründürme yok. adam kusurlu bulunsa cezasını verip geçecek. öyle ah bittim öf yandım olaylarına girmez hibirşekilde şu olay için.
  • liriamer  (30.01.19 20:49:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.