[]

İstanbul'dan Burdur'a özel aracıyla gidecek kimse var mı?

Merhabalar,

Sahiplendirmek istediğimiz bir kediye Burdur'dan talip çıktı. Aracıyla giderken kediyi götürüp orada yeni insanına teslim etmeye gönüllü olacak birine ihtiyacımız var. Kedimiz minik, sakin ve pek sevimli. Bir fotoğrafını ekte görebilirsiniz.

Kendi aracınızla Burdur'a gidecekseniz ya da ne bileyim, Antalya'ya giderken Burdur üzerinden geçeriz derseniz bana ulaşabilir misiniz acaba?

Edit: eksiup.com

 
blablacar ya da yolyola gibi uygulamalardan da bu yöne gidecek kişileri bulup irtibata geçebilirsiniz.


  • eeb  (30.01.19 11:13:19) 
22 Şubat'ta gidecek birkaç kişi biliyorum. Tarih geç değilse irtibata geçebiliriz.


  • cayt  (04.02.19 16:30:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.