[]

Hiç ünlü bir sevgiliniz oldu mu ?

Olduysa nasıldı ? Ama ünlüyken sizinle sevgili olcak sonradan ünlü olması sayılmaz. Egolar tavan mı oluyor ? Bana bakmaz ki diyip baktığı oldu mı vs vs cümleleri toparlayamıyorum da anlatın işte. Her insan bir değildir tabi ama herkes deneyimlerini yazsa yine bi fikir olur.
Saygılar 
Doğru yer ve zamanda "bana bakmaz ki" olmuyor.

Egosu ve tavırları karakterine göre değişir, çok ünlüyse övülmeyi sevmez, 1 reklamda bir karede görünen 10 kişiden biriyse kendini anlata anlata bitiremez ahahah rezillik.

(ama genelde) en sonunda yalnız kalmayı tercih edecektir.
  • lcha  (29.01.19 13:54:29 ~ 13:56:16) 
@Icha neden yalnız kalmayı tercih eder diye düşündün ?


  • Esinsin  (29.01.19 13:55:45) 
bir kaç sene önceki türkiye güzeli sevgilimdi. egolar tavan olmadı normal bi ilişkiydi sadece. kız çok güzeldi ama devam ettiremedik.


  • scudman1  (29.01.19 13:59:27) 
Olmadı.


  • j r r tolkien hayrani  (29.01.19 14:15:33) 
Olacaktı ama olmadı.


  • komando kani var bende  (29.01.19 14:17:58) 
alsancaktaki motorcular arasında ünlüydü, kendisi de motordu aynı zamanda. normal sevgi görünce sana aşık olmak istemiyorum diyerek beni aldatmıştı, izmirden temelli gidişinde gecenin bi vakti arayıp bir şeyler söylemişti ama uyuduğum için hatırlamıyorum. herkesin sevgiye ihtiyacı var ilgiye değil. bak sıla ne hale geldi yazık.


  • hasmetizm 2046  (29.01.19 15:00:27) 
ne kadar ünlü sayılır bilemiyorum ama yurt dışında bir müzik yapımcısıyla kısa bir flörtüm olmuştu. ülkesinde çok meşhur ve eli kolu uzun biriydi. başta sadece takılmak için bana yanaştığını fark ediyordum ve çok ciddiye almıyordum onu ama mecburiyetten birlikte biraz zaman geçirince ikimiz de iyi anlaşabileceğimizi düşündük. daha sonra kültürel sebeplerden, onun arkadaşları yüzünden vs. bitirdik.


  • patiklerimi arıyorum  (29.01.19 15:22:01 ~ 15:25:44) 
hem de ne. çok fazla yedekte bekleyen görünüşte "sadece erkek arkadaşı" vardı, yürümedi tabii.


  • Jesus Christ  (29.01.19 15:22:07) 
(bkz: sözlük celebrity'leri) sayılırsa ilk kayıt olduğum zamanlar (o zaman gençtik tabi :)) bir celebrity ile bişeyler olacak gibi oldu ama ol(a)madı. :)


  • naksidil  (29.01.19 16:08:06) 
az biraz ünlüyle görüşmüşlüğüm var. sevgili diyemem açıkcası.


  • datnet  (29.01.19 16:18:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.