30 yaşında, hiç sevgilisi olmamış bir erkek hakkında kızlar ne düşünür?

Duyurunun kızları bir toplaşın...

30 yaşındayım, kolay sevebilen biri değilim.
İnce eleyip sık dokuyan bir yapım var. Bu yüzden bu yaşıma kadar gönül verdiğim kişi sayısı 2 elin parmaklarını geçmez. (ergen yaşlar dahil bu sayıya)
Teklif ettiklerim reddetti ancak arkadaşça görüşmeye devam ediyorum bir çoğu ile. Yani arkadaş olarak mükemmel bir insanım sanırım.

Neyse, durum bu işte. Kızlar tarafından bir nedenle tercih edilmiyorum.
Evlilik düşünüyorum ama pek umudum yok açıkçası, kızlar ben yaşındaki hiç ilişkisi olmamış bir erkek hakkında ne düşünür bunu merak ettim.

Edit: tip olarak ortalama biri olduğuma inanıyorum. bazı kız arkadaşlar yakışıklı olduğumu söylüyorlar. neden belirttim bunu da bilmiyorum.

Olabilir hocam . Cok-da takılma bence .

  • opitseri  (28.01.19 23:37:16)
Farklı şehirlerde yaşadım bu yaşıma kadar. Şu anda Sakarya'nın bir ilçesinde yaşıyorum.

  • destiny  (28.01.19 23:37:34)
Tercih meselesi.
:Ne düşünürlerse düşünsün kızlar umursama.

  • oldumusimdi  (28.01.19 23:39:10)
Bir şey düşünmüyorum.

  • Amaranta ursula  (28.01.19 23:40:19)
30 artı eksi 5 yaşında hiç sevgilisi olmamış kadınlar üzerine yoğunlaşman lazım. Bu konuda denklik genellikle çok önemli oluyor

  • roket adam  (28.01.19 23:41:35)
Kötü bir şey düşünmem tabi aslında ilk ciddi şeyleri benimle yaşaması hoşuma da gider.

  • purrty ploop  (28.01.19 23:47:10)
Ekşi Duyuru'nun kadınları bişey düşünmeyebilir ama benden sana bir abi tavsiyesi. Bu durumu diğer kadınlara söyleme hatta hiçkimseye söyleme. Bu durum kadınlar üzerinde negatif etki yapar. Sana iyi bakmazlar.

İnce eleyip sık dokuyorsan yalnız kalmaya mahkumsun.
  • komando kani var bende  (28.01.19 23:47:22)
Hafif bir olumsuz etkisi olurdu sanırım, biraz garipserdim ama daha yakından tanıdıktan sonra gidebilir bu etki kolayca. Yine de şu ''İnce eleyip sık dokuyan bir yapım var.'' cümlesi pek hoşuma gitmedi, aslında bunu aşmaya çalışsan iyi olur. Böyle söyleyen kişiler genelde zor ve egoist kişiler oluyor. Açık olarak söyleme bence bunu yeni tanıştığın bir kadına.

  • patiklerimi arıyorum  (28.01.19 23:56:33)
Olumsuz yaklaşırdım. "Bu yaşına kadar kimseyi bulamamışsa vardır bir problemi" diye düşünürdüm. Daha önce sevgilisi olmamış bir insan birçok önyargıyı da beraberinde getiriyor maalesef. Mesela o kişinin aşırı dindar olduğu dolayısıyla da çok kapalı görüşlü olduğu falan gelirdi ilk aklıma.

  • ruhen hastayim ben  (29.01.19 00:22:26)
İnce eleyip sık dokumak ifadesinin anlamı şudur; ömrümün sonuna kadar beraber olmayı istediğim bir insan arıyorum, belki çok hayalperestlik ama beraber yaşlanacağım insan tabir-i caizse...

Karşı cins ile en azından kafa yapısı olarak bir olmak dışında bir beklentim olmuyor.
  • destiny  (29.01.19 00:25:41)
Şöyle önyargılarım olur: "bu yaşa kadar hiç sevgilisi olmadıysa bir manyaklık vardır, kesin anacıdır bu" veya "ay çok tecrübesizdir, ben bunu parmağımda oynatırım" vb.

Dediğim gibi bunlar önyargı, tanıdıkça bu önyargılar yıkılabilir de.
  • pati  (29.01.19 08:23:08)
Aklına gelebilecek en olumsuz profili cizerler kafalarında.
Buradan gelecek bir seyt dusunem, beni etkilemez gibi olumlu yorumlari dikkate alma. Boyle seyleri de kizlara sorma.

  • stavro  (29.01.19 08:57:32 ~ 09:00:57)
@starvo +1

  • Goldstein  (29.01.19 09:29:17)
bişiy olmaz, birlikte olduğu erkek sayısı belli olmayan bi kız arkadaşım hiç bir birlikteliği olmamış bir erkekle evlendi mesela. takılma sen bunlara..

  • kronik  (29.01.19 13:07:32)
Sorundan bağımsız olarak sebeple alakalı bir durum anlatmak istiyorum.

Senin gibi bi arkadaşım vardı. Üniversitedeyken tanışmıştık. Çocuk yakışıklıydı, fiziği de düzgündü iyi bi mesleği vardı muhabbeti de fena değildi. Şimdiye kadar nasıl sevgilisi olmamış çok şaşırıyordum. Sonradan bana hafiften yazmaya başladığını fark ettim. Ben de biraz ilgi gösterdim oluru var gibiydi. Kendisiyle 1 gün yalnız kalıp dolaşmaya çıktığımda sebebini anladım. Beni etkilemek için her şeyi abartarak anlatıyordu, mesela keman muhabbeti mi geçti "aa ben keman kursuna gitmiştim." Kaplumbağadan mı konuştuk "aa bi ara kaplumbağa beslemiştim."

Şimdi bunlar olabilir belki diyeceksin ama o kadar konu konuşuldu ve her şeyi mutlaka hayatının belli bi döneminde yapmıştı. Her konuyla süper bi anısı vardı.

Belli ki beni etkilemek için yalan söylüyordu ve bu beni çok rahatsız etmişti o yüzden bütün iletişimi kesmiştim.

Belki sen de karşındakini etkilemek için bu tarz şeylere başvuruyorsundur.

Soruna gelecek olursam, ben çekinirdim çünkü ilişkisi olmamış insan bi ilişki içine girdiğinde karşısındakine nasıl davranacağını bilemez ve ister istemez ilişkiyi zedeleyebilir. Ya da belli bi zaman sonra daha çok gencim ilk ilişkime kendimi kaptırmayayım kafasına girebilir oysa ki karşısındaki daha sakin bir ilişki arıyordur. Bu sebepten pek sıcak bakmazdım.
  • Rengarenk  (29.01.19 22:42:01)
kadınlar hiç iyi gözle bakmaz,söyliyim.
ilişki tecrübesi demek özgüvenli ve daha önceden "onaylanmış" demek.
bir kadın bunu duyarsa topuklar.
  • red hot chili  (30.01.19 13:16:55)
@pati + 1

  • chitosan  (30.01.19 13:21:27)