[]

yüksek lisans tezi ortalamayı etkiler mi

tez için sadece kabul/red olarak mı puanlandırma var yoksa aa, ba gibi mi? yüsek lisans biterken ortalamayı belirleyen şey sadece ders döneminde alınan notlar mı oluyor yoksa tez de ortalamayı etkiliyor mu?
 
Kredisi olmuyor genelde. O yüzden etkilemez. Kredisi var mı bak.


  • fake fakeoğlu  (28.01.19 05:45:19) 
Normalde etkilemiyor ama mesela ingilterede yapan bir arkadasimin etkilemisti diye hatirliyorum.


  • hot potato  (28.01.19 08:32:24) 
@fake fakeoğlu Seminer olarak geçiyor iki dönemde de ve 60 AKTS olarak görünüyor


  • Mossy  (28.01.19 09:35:42) 
etkilememesi lazim, kabul/red.


  • cooperr  (28.01.19 10:07:46) 
türkiye'de etkilemiyor ama yurtdışında bazı bölümlerde etkiliyor çünkü bizde pass fail ile verilen bir ders, onlarda ise 100 üzerinden not alıyorsun.


  • hayley williams ile evlenecek genc  (28.01.19 12:26:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.