[]

your windows license will expire soon

you need to activate windows
Yardımcı olacak var mı ? 
Bilgisayarım'a (My Computer, This PC) sağ tıkla, özellikler (properties) i seç.

Açılan pencerede activate windows gibi bir şey göreceksin, ona tıkla aktive ediyor tekrar.
  • lordoz  (28.01.19 02:29:29) 
satın aldığım bir key yok ama, active kısmında key istiyor


  • spackinq  (28.01.19 02:31:57) 
key satın almayı denedin mi?

denemediysen bi onu dene bence.
  • kholat syakhl  (28.01.19 02:38:54) 
bilgisayarınız saçma sapan aktivasyon yöntemleri ile çöpe döndürmeyin, tehlikeye atmayın. n11'de falan 20-30 liraya key satılıyor. alın bir tane rahat edin.


  • delidir yakalayin  (28.01.19 09:12:19) 
n11 de eskisi gibi öyle 20-30 liraya lisans kalmadı ne yazık ki.


  • teknikekip  (28.01.19 11:55:43) 
kms ya da loader indirin. ama tabi sisteminizi devamlı yedekli tutun nolur nolmaz en kötü format atar devam edersin.


  • windymimas  (29.01.19 16:35:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.