[]

Pegasus saati degisen ucus ve haklar

14:30'daki ucusumuzu iptal edip, sabah 07:30'a almislar, boyle sacmalik olur mu? 17:30'daki ucusa degistirmek istedigimde ek para falan istiyor.

yapabilecegim ne var ilk defa boyle bir sey yasiyorum


 
Şurada o konuyla ilgili bir şeyler yazıyor.

cdnp.flypgs.com
  • Mirket  (27.01.19 14:54:39) 
uçuş saati değiştiyse size istediğiniz saatin biletini vermek zorundalar. thy'de öle, pegasus'ta da farklı olacağını sanmıyorum. yasal maddesini bulup ordan yürüyün.


  • spirit crusher  (27.01.19 14:56:26) 
Yine pegasus yine rezalet. Zor surec. Sabir diliyorum. Umarim sonunda mağduriyetiniz giderilir.


  • hepbiarayisicinde  (27.01.19 14:57:57) 
Kendiniz degistirmek istediginizde para ister ama genelde bu durumlarda ya ozel bi link yolluyolar ya da call centerda boyle bi bolum var, ucretsiz ulasiliyor filan.
Kendi kafaniza gore “degsitir” filan dediginizde normal degisim islemi gibi algiliyor.

  • kuehles blondes  (27.01.19 15:28:31) 
itiraz edip, bilet ucretini geri alabilirsiniz


  • crucio  (27.01.19 23:50:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.