Neden Ekşi Sözlüğe giriyorsunuz

Bu kadar dışarıya kapalı kasıntı bir platformda takılmak bu devirde saçma değil mi. Kimse umursamasa zaten ya şartlarını gevşetir ya da kapanır gider. Bunu neden yapmıyor insanlar? Googleda ilk çıktığı için mi? Hadi 20 sene önce başka seçenek yoktu insanlar alışkanlıklarını mı bırakamıyor anlamadım ki. Çaylaklara verilen mesajlaşmayı da geri almışlar opsiyonel olduğu halde. Gerçekten saçma ve faşist bir platform bence. Mevcut zihniyet degismedikce yazarlığım olduğu halde kullanmayı düşünmüyorum. Siz neden kullanmaya devam ediyorsunuz?

yazarlığım var kullanıyorum, işimi görüyor iletişimi iyi olan bir sürü insanla bir çok sorunumu çözdüm şimdiye kadar.

  • nahtoderfahrung  (27.01.19 10:55:27)
En basit haliyle aciklamak gerekirse; Birşey hakkında insanların düşüncelerini öğrenmek istedigim icin.. öğrendiklerim uzerinden bir cok cikarim yapabiliyorum.

  • hepbiarayisicinde  (27.01.19 10:55:45)
Bu nedenle artik hic girmiyorum. Zaten bir hesabimi ucurmuslardi ondan ayri bir kizginim. Kari kiz, futbol, yozlasmis bos bos siyaset muhabbeti yapsaydim atilmazdim.

  • Traveller  (27.01.19 10:56:31)
Anlamlandıramadığım bir biçimde 2012 den beri her günüm orada.

  • mekhanik karpov  (27.01.19 10:57:36)
alternatifi yok. var mı önerebileceğin bir platform.

  • marul hirsizi  (27.01.19 11:47:38)
Çaylak olduğun için zoruna gitmiş sanırım. Ekşi sözlük seçkin bir platformdu ondan giriyordum, artık daha az kullanıyorum çünkü senin gibi sözlüğün ruhunu benimseyememiş format nedir bilmeyenler yazar yapıldı. Kanzuk da para tatlı geldiği için düşen kaliteye ses etmiyor. Herkes yazar olmasın kardeşim. Eskiden çaylaklar mesaj falan atamıyordu. Sözlüğü özel kılan da buydu, seçilmişsin insan eliyle(artık bu yok) laf soktuğun kişi gidip sana cevap bile yazamıyordu millet çıldırıyordu:) çünkü yazar olmak için kalite gerekiyordu. Şimdi bu yok herkes yazar oldu, kimse okumuyor sözlüğü. Herkes yazıyor. Git uzun bir entry gir kaliteli de olsa 10 kişi okumaz. Çünkü çöplüğe döndü artık.

  • bos gezenin bos ustasi  (27.01.19 11:54:06)
eskiden yazardım sözlükte 10 seneyi de tamamladım. netflix rezaletinde uçuruldum.

uçurulmasaydım da kendim bırakırmışım zaten, felaket kötü bir duruma geldi ve girmiyorum.

benim sözlüğe girip bakmam için çok önemli bişey olması ve birisinin link atıp bunu gördün mü diye dürtmesi lazım.
  • killerbee  (27.01.19 11:56:06)
gündemi takip edip ara sıra yazıp içimi döküyorum. hiç yazan eden olmuyor

  • ipmus90  (27.01.19 12:02:25)
İyi yapmışlar. Çaylaklar tam dayaklık. Bloodborne başlığına şunu yazmışım:
eksisozluk.com

Adamlar buna bile mesaj atıp ''Ulan gerizekalı, bu zaten Dark Souls'un siz konsolcular oynayabilsin diye kolaylıştırılmış versiyonu. Yazdıklarının hepsi Dark soul'ta var zaten mal'' diyor. Ulan alt tarafı oyun başlığı ya, artık nasıl sorunlu bir yaratıksa bi şeyler kanıtlama peşinde. Sonra ben cevap olarak ''Doğru konuş senin ağzını yüzünü.... '' diyince hoppp:

27.1.2019 03:26:00 @ekşisözlük +çaylak
@eazy, mesaj yoluyla hakaret

oluyor.
  • Eazyedek  (27.01.19 12:12:37)
Son 6-7 yıldır senin gibilerin fink attığı bir platform haline geldiği için girmiyorum zaten.. Eskisi gibi alternatifsiz bir yer de değil çoktandır.

  • twq  (27.01.19 12:30:15 ~ 12:55:36)
marjinal dusuncelerimi savunabilmek,
kufur etmek
trolluk yapmak
milleti provoke etmek
arada bir de bilgi vermek icin giriyorum.
  • baldur2  (28.01.19 11:25:12)
Badilerim neler yazmış, neleri favorilemişler görmek için. Diğer yazarlar, sol tarafta dönen hararetli tartışmalar senelerdir mikimde değil.

  • i m cool with that  (28.01.19 11:28:41)
BIr ara pkk sempatizanina laf soyleyeni ucuruyorlardi. O ara biraktim ben de.

  • stavro  (28.01.19 11:46:40)
Badiler neler yazmis görmek icin.
Bir de nadiren bilgi nitelikli birseyler yazip paymasasim oluyor. Bu tip uzun yazilari da girebilecegim, en cok okunabilitesi olan mecra eksisözlük.

  • chitosan  (28.01.19 11:47:27)