[]

Ayağı vuran ayakkabı ayıplı mal mıdır? (capsli ayak yarası)

Arkadaşlar Desa rezaletim devam ediyor. Valla sonunda şikayetvar'a yazıcam.

Aldığım ayakkabı ayağımın anasını ağlattı. Tamirciye götürdüm. Dedi bunun dikişi hatalı iadeye götür. Dedim iadede arıza çıkarıyorlar sen buna bir şey yap. Adam kalıba koydu 4 gün, bugün gittim aldım, ayakkabı hala canımı acıtıyor, arkası batıyor sürtünüyor. Adam dedi ücretsiz 2.ye kalıba koyabiliriz.

Desa'ya götürdüm. Adam dedi bunda dikiş hatası yok, arkasını dövdü ayakkabının, bu kadar basit, tekrar giy, canını acıtırsa getir merkeze yollarız dedi.

Merkezde 1 ayda cevap gelir anca, tüketici hatası deyip iade almazlar ben biliyorum bunların ciğerini.

Desa'da iade yokmuş, ayıplı mal olmalıymış anca.

Peki bu arıza ayıplı mala girer mi, para iadesi alır mıyım?

NOT: 1 ay merkezi falan bekleyemem, iş için aldım bana lazım ve işe Adidas Stan Smith ile gidiyorum bunlar yüzünden ya.

 
Değil, sonuç alabileceğinizi zannetmiyorum


  • istenmeyen evlat  (26.01.19 23:45:20) 
@istenmeyen evlat

Peki ayıplı mal olması için ne olması lazım?

Ben bu ayakkabı sürekli yara bandıyla mi kullanmak zorundayım? Çünkü giyebilmemin tek yolu o.
  • Cesario  (26.01.19 23:52:17) 
Benim de bir duyurum vardı bu yaz, linki vereyim: www.eksiduyuru.com
Ben şu ürünü aldım: www.google.com
1-2 hafta boyunca sırf o ürünü kullanarak kullandım ayakkabıyı, sonrasında ayakabı artık vurmamaya başladı, şu an hala giyiyorum ayakkabıyı sorunsuz
  • speedy  (27.01.19 00:37:56 ~ 00:38:36) 
Ayıp, üretiminde hata olmasıdır. Mesela fermuarı bozuktur, aldığınızda elinize tabanı çıkar; o zaman ayıplıdır. Ayakkabının ayağınıza uymaması ayıp sayılmaz.


  • wish i could find a way to disappear  (27.01.19 01:01:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.