[]

Eryama YHT garı?

1) pazar konya ya gidip cuma gelicem. Arabayı eryaman yht garına bırakıp gitsem sıkıntı olur mu?

2 eğer sıkıntı olur arabanın başına bir şey gelebilir diyordanız. Bu gara sıhhiyeden toplu taşıma ile nasıl gidebilirim? Başkent rayla yakın durak var mı eryaman yht ye?


 
1) fikrim yok
2) sıhhiyeden giden başkent rayın duraklarından biri zaten eryaman yht yani gar banliyöyle bütünleşik ulaşımı rahat kısaca

  • milletin efendisi olmaya gelen adam  (26.01.19 20:29:37) 
1. olur
2. sıhhiyede köprünün altından geçen egolar var tam önünden geçiyor, sanırım 505-511 olmalı, ordan 45dkda gidilir

  • dertli gönüllere giren işte benim zeki müren  (26.01.19 20:30:16) 
garin onunde 3 5 araclik yer var ama karsinsinda benzinlik yaninda park yeri var. ara sokaklara falan da birakilabilir. karsisinda bir cok sokak var.


  • sparkle kiddle  (26.01.19 20:33:35) 
başkentray yht bileti alan yolcuları ücretsiz götürüyordu eryaman'a. tabii o saatte başkentray olması şartıyla.


  • sanat guresi  (27.01.19 00:56:05) 
bende aracı bırakırken biraz tereddüt ettim, hiçbir sorun olmadı. dün aracı bırakıp eskişehir'e gittim iki gün kaldım.


  • ada meltemi  (27.01.19 02:01:14) 
Ankara garından veya sıhhiye'deki Yenişehir istasyonundan Başkentray ile Eryaman garına ücretsiz gidebilirsiniz.

Tereddüt etmekte haklısınız. Eryaman yht garı ile eryaman başkentray istasyonunun tamamen aynı yer olduğu bilgisine hiçbir internet sitesinden ulaşamazsınız. Ya tahmin edeceksiniz, ya daha önce giden biri söyleyecek bunu.
  • kibritsuyu  (27.01.19 10:31:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.