[]

Ocak ayında sivrisinek normal mi?

Arkadaşlar İstanbul'da yaşıyorum. Hava 10-15 derece havası. Zaten 2 yıldır kış yaşanmıyor.

Var mı kış mevsimi sayılan ayların ortasında sivrisineğin gazabına uğrayan, normal mi bu?

BONUS: Dün işteyken yemekhanede pırasa yemeği vardı, şansa bakın eve geldim annem de pırasa yapmış, ağzıma sürmedim kuru soğan ekmek yedim.

Bütün Dünya üzerime oynayıp mobbing yapıyor sanki gibi hissediyorum.

Çöle düşsem kutup ayısı beni düdükler valla.

 
Dün bende karşılaştım. Öldürdüm gitti. Geçen senelerde de vardı.


  • sutlu nescafe  (25.01.19 12:19:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.