[]

Koltukaltı terlemesini kesmek için Driclor mu Tereson mu?

Arkadaşlar iş yerinde gömlek giyiyorum. Sabahtan akşama kadar gömleğim ıslak terden.

Bu dertten muzdarip olup kurtulmuş olanlar var bu 2 ürünle. Sizin öneriniz hangisi?

Bu ilaçların kanserojen vs olması zerre şeyimde değil, yeterki koltukaltım terlemesin, çok b.ktan bir durum.

 
herhagi bir rollon kesmiyor mu? mesela, nivea, 8x4 falan.

koltuk altı botox diye de bişey var.
  • killerbee  (25.01.19 01:02:12 ~ 01:03:03) 
onlar sadece kötü kokmasını engelliyor, teri azaltmıyor.


  • Cesario  (25.01.19 01:03:05) 
çok enteresan ben kullandığımda kesinlikle terletmiyor beni ama öte yandan da koltuk altımda sivilce çıkmasına sebep oluyor o yüzde sadece çok mecbur kaldığımda kullanırım.

driclor dene olmuyorsa artk ceketle takılacaksın bi süre belli olmasın diye.

ya da botoks gibi çözümlere bakacaksın veya tereson deneyeceksin de.

tereson ismi bile dandikmiş hissi veriyor.

ayrıca arayınca bir sürü ürün çıkıyor

www.trendyol.com
  • killerbee  (25.01.19 01:04:25 ~ 01:07:41) 
Gömleğin kötü olabilir mi? Ben geçenlerde Tudors'tan bir gömlek aldım, plastik gibiydi resmen ismail Türüt gibi gezdim bütün gün.. Damat'tan aldığım gömlekler de tam tersine hiç terletmiyor.


  • roket adam  (25.01.19 01:08:31) 
terlemek önemli. terlemeyi önlemek yerine, terin gömleğe geçmesini önle hocam. koltuk altı pedleri var.


  • MtKrt  (25.01.19 01:22:59) 
Aynı dertten muzdaribim. Driclor başlarda işe yaradı sonra ara verip tekrar başlayınca bu sefer hiç etkimemeye başladı. Tahriş yapmışlığı da oldu 1 2 sefer. Ama ilk kullanımda baya azaltıyor.
Pedler bir işe yaramadı. ped sürekli ıslak kalıyor alan olarak büyük terlediğim için ped dışındaki kısım terli gözüküyor saçma sapan :d
Boş bir zamanımda doktora gidip ameliyat işlerini konuşacağım. 10 senedir sürekli terliyorum sıcak soğuk farketmeden. Otursam ter hareket etsem ter ben yıldım ve tükendim. Özgüvenim bitti resmen :(. Çözüm bulursanız lütfen mesaj atın.
  • bahoho  (25.01.19 01:43:46) 
trioid için tahlilde yaptırsan iyi olur. terleme sebebi olabilir.


  • scudman1  (25.01.19 02:12:52) 
kokuyu önleyen bir deodorant ile terin gömleğe geçmesini önleyecek bir aracı (uzun kollu atlet, vb.) kullanırsan sorun yaşamazsın.
çalıştığiın yerin ısısı, tempolu ya da stresli çalışma, kilolu olman, su tüketimin, spor yapman, sağlık sorunun ya da sorunların, çok faktör olabilir. bence asıl önemli olan ne kadar terlediğini nasıl değerlendiriyor olman. Gömleğin ıslanması normal, kokmadığı sürece sorun yok, belki abartıyor olabilirsin!

  • cliquot  (25.01.19 10:59:31) 
Driclor.


  • caletti  (25.01.19 11:31:56) 
Driclor +bilmemkaç
Bundan fayda görmezsen doktora bi görün, altında başka bişey olabilir

  • ceyrekmunevver  (25.01.19 21:01:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.