[]

Kedi alerjisi

kedi alerjisi olup da bununla bas edebilen var mi? 3 aylik angora kedim var ve yeni ev arkadasimin alerjisi varmis. Kediyle ayni ortamda kesinlikle olmamali mi? Ya da neler yapilabilir?
 
malesef imkansız. eğer alerjisi güçlü ise kedi evden gittikten sonra bile 6 ay sürüyor etkisi. kediyi yattığı odaya sokmayın, kendi yattığı odaya girerken kıyafetlerini çıkarsın kapıda öyle girip içerde tekrar başka kıyafet giysin.

özel aşılar var 700 tl fln ayrılmak istemeyenler onlardan yaptırıyor
  • oscar  (25.01.19 04:56:37) 
sahiplendirmeniz lazım çözüm yok.

ek: angora mı o ney? angara bebesidir o la
  • Big bada bum bum  (25.01.19 09:04:59) 
ablam mahfoldu ben mahfoldum. sprey sıkan bir kutuya beyaz sirke koyun havaya doğru bütün eve sıkın. alerjinin etkilerini bayağı azlayıor


  • ipmus90  (25.01.19 11:24:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.